O inwestycji


Jest niewiele takich miejsc. I niewiele takich inwestycji jak kameralny budynek przy ul. Salwatorskiej 19. Wszystkie z dziesięciu oferowanych mieszkań spełnią oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Różnorodne metraże, funkcjonalność rozwiązań, najwyższej jakości materiały użyte przy budowie - to niewątpliwe atuty wyróżniające apartamentowiec.

 

Jego mieszkańcy korzystać  będą z wielu udogodnień m.in. własnej strefy fitness i garażu podziemnego. Oryginalna bryła budynku przyciąga uwagę i wraz z jego wyjątkowym położeniem sprawia, że należy on do czołówki najbardziej atrakcyjnych inwestycji w Krakowie.  


Unikalne miejsce dla wymagających

Wybierz apartament

Lokalizacja


 

Salwatorska 19 to jedno z najpiękniejszych miejsc do zamieszkania w Krakowie. Nikogo nie trzeba przekonywać o urokach krakowskich Błoni, sąsiedztwa Rynku Głównego czy innych zabytków Starego Miasta. Tuż obok Twojego domu znajdą się najmodniejsze krakowskie miejsca, najlepsze restauracje i najbardziej atrakcyjne tereny rekreacyjne. Inwestycja powstanie w malowniczym otoczeniu, w lekkim oddaleniu od źródeł miejskiego szumu i hałasu.  


Standard wykonania


Salwatorska 19 to inwestycja dla osób wymagających. Zarówno w procesie jej projektowania jak i realizacji postawiliśmy na najlepsze rozwiązania. Budynek wykończony jest naturalnymi i nowoczesnymi materiałami, co wpływa nie tylko na jego walory estetyczne, ale przede wszystkim na komfort życia.

Pobierz pdf